Változások az EPER használatában 2011. június 1-től

Ezúton tájékoztatom, hogy az ELTE Pályázati Elektronikus Rendszer (EPER) fejlesztésének második szakasza lezárult. Ennek során a rendszer a már meglévő pályázati és szerződéskötési felület mellett új részekkel egészült ki, így lehetővé vált az előszerződés, a szerződéssel kapcsolatos változások (szerződésmódosítás, változás bejelentés), illetve a beszámolók (rész- és záróbeszámoló) elektronikus tárolása is.

Az ELTE Pályázati Elektronikus Rendszer bevezetéséről és alkalmazásáról szóló 27/2008. (XII. 22.) számú rektori utasítás egységes szerkezetben a módosításáról kiadott 9/2010. (V. 11.) számú és 6/2011. (V. 10.) számú rektori utasítás rendelkezéseivel értelmében (letölthető: http://www.elte.hu/file/ru_2008_27.pdf) 2011. május 10-től az Egyetem, illetve szervezeti egységei nevében benyújtott, valamint az Egyetem által kezelt pályázatok és pályázati támogatási szerződések, a rendszerben nyilvántartott projekthez tartozó változásbejelentők, szerződésmódosítások, rész- és záró beszámolók befogadásának feltétele az adott pályázat/projekt adatainak EPER-ben való pontos rögzítése. A pályázáshoz, elő/szerződéskötéshez, szerződésmódosításhoz, változás bejelentéshez, rész- és záróbeszámolóhoz szükséges ELTE adatlapot a bevitt adatok alapján a rendszer hozza létre. 2011. június 1-e után a fenti dokumentumok csak és kizárólag az EPER-ben való rögzítés után, a rendszer által generált kísérőlap csatolásával fogadhatók be.

Az ELTE Pályázati Elektronikus Rendszer az EPER főmenü alatt érhető el. A rendszer működésével, használatával kapcsolatban felmerülő esetleges technikai problémák jelzését az eper@rekthiv.elte.hu vagy a palyazat@rekthiv.elte.hu címre várjuk.

A változásról az ETR névre szóló üzenetben minden EPER-ben rögzített pályázat témavezetőjét értesíteni fogja.

.:   Portálkezelői menü  •   Tartalom módosítása  •  Utolsó módosítás: 2011.05.25.   :.
2017. szeptember